top of page

Mēs piedāvājam...

 

Kāzās, dzimšanas dienas vai citās zīmīga notikuma svinībās, jautros saviesīgos vai svarīgu darījumu pasākumos, jautrās draugu loka ballītēs vai svinot vienkārši mājīgā gaisotnē, neiztikt bez gardas maltītes, jeb gardām uzkodām, kas dos spēku, enerģiju un vienkārši, bet ne mazsvarīgi, brīnišķīgu baudījumu garšas kārpiņām.

 

Mēs apsolām padarīt Jūsu svinības pilnīgas, gādājot par, ne tikai izsmalcināti gardām, bet arī ārēji izskatīgām un kārdinošām uzkodām un desertiem, kas uzburs nepieciešamo pasākuma gaisotni, kā arī dos tik neieciešamo baudījumu Jūsu sirdij un patīkamu piedzīvojumu Jūsu, gardēža, pieredzei.

 

Mūsu piedāvājumā ir no austākās kvalitātes produktiem, no sirds, ar mīlestību un augstu atbildību gatavoti siltie ēdieni un uzkodas visām gaumēm un ēšanas paradumiem, kā arī kūkas, tortes un deserti, kam nevarēs pretoties pat tie, kas neēd saldumus. Mūsu pagatavotajiem ēdieniem vienmēr būs atsevišķa pieeja un rūpes par Jums.

 

Papildus gatavošanai, pašlaik spējam piedāvāt arī:

- svinību pasākumu, līdz 50 cilvēkiem, apkalpošanu;

- galdu servēšanu;

- ēdiena pagatavošanu pasākumiem;

- trauku nomu;

- ziedu pušķu veidošanu;

- tematisku floristikas izstrādājumu veidošanu;

- sāļo un saldo pušķu (“vīriešu” un “sieviešu” pušķi) veidošanu.

 

“Māsu gardumi” zīmogs ir nevainojama kvalitāte un baudījuma garantija.

Ikkatrs pasākums ir unikāls un īpašs, tas prasa individuālu pieeju, lai precizētu vēlmes un vienotos par izmaksām, iedrošinām jūs sazināties ar mums zvanot, vai rakstot.

 

Ar cieņu,

Nelda un Inguna!

Rezervācijai lūdzam lietot šo formu

Piegāde

Piegādi veicam 100 km rādiusā no

Rīgas un Jūrmalas.
Piegādes cenas no 15-35 eiro.
​Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzam zvanīt vai rakstīt uz e-pastu. 

 

Pieseko mums:

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page